ikona
ikona
Imię i nazwisko:*
Twój
adres e-mail:*
Znajomego
adres e-mail:*
Profesjonalny catering dietetyczny, dieta strukturalna

Dieta StrukturalnaDieta strukturalna oparta jest na wieloletnich doświadczeniach lekarza i specjalisty z zakresu żywienia - dr Marka Bardadyna. Stworzył on koncepcję diety strukturalnej, polegającej na wyborze produktów najbardziej wartościowych dla współczesnego człowieka, tzw. produktów strukturalnych. Charakteryzują się one wysoką zawartością witamin, składników mineralnych i przeciwutleniaczy, a minimalną zawartością kalorii. Regularne spożywanie produktów strukturalnych zapewnia wzmocnienie, regenerację i odmłodzenie tkanek organizmu oraz trwały spadek masy ciała.

Dieta strukturalna doskonale sprawdza się podczas odchudzania, a jednocześnie jest zalecana w profilaktyce i leczeniu chorób cywilizacyjnych, m.in. nadciśnienia, miażdżycy, podwyższonego poziomu cholesterolu oraz cukrzycy.

Dzięki maksymalnej zawartości witamin, składników mineralnych i przeciwutleniaczy w produktach strukturalnych, stosowanie diety strukturalnej nie powoduje spowolnienia przemiany materii oraz niedoborów pokarmowych, nawet podczas stosowania diety o znacznie obniżonej kaloryczności. Pozostanie na produktach strukturalnych także po zakończeniu kuracji odchudzającej pozwala na trwałe unormowanie masy ciała, nawet bez ciągłego kontrolowania kaloryczności diety. Wystarczy pilnować, aby co najmniej 2/3 codziennego jadłospisu składało się z produktów strukturalnych.

Dieta strukturalna jest dietą pełnowartościową, a jej zasady są zgodne z aktualnym stanem wiedzy medycznej i nauk o żywieniu.Lista produktów zalecanych w diecie strukturalnej:

Gwiazdki znajdujące się przy poszczególnych produktach określają ich znaczenie dla procesów wzmacniania, regeneracji i odmładzania tkanek. Im więcej gwiazdek, tym większa wartość pokarmu w przeciwdziałaniu procesom starzenia. Najwyższa pięciogwiazdkowa ocena wskazuje produkty najcenniejsze, których nie może zabraknąć w zdrowej diecie współczesnego człowieka.Dr Marek Bardadyn

Dieta strukturalna została opracowana przez dr Marka Bardadyna, eksperta w dziedzinie żywienia i stosowania naturalnych środków leczniczych w profilaktyce i terapii schorzeń cywilizacyjnych. Jest on autorem rubryk porad medycznych w poczytnych czasopismach (Świat & Ludzie i Zwierciadło), realizuje również programy telewizyjne o zdrowym stylu życia (Magazyn niejadka). Z jego porad korzystają znane osobistości, m.in. elity z Krajów Arabskich, szczególnie z Arabii Saudyjskiej, Kuwejtu i Bahrajnu.
Dr Marek Bardadyn jest autorem bestsellerowych książek na temat zdrowego odżywianiaKody młodości /REBIS 2006/, Odchudzanie weekendowe /REBIS 2007/, Odchudzająca Książka Kucharska /REBIS 2008/ oraz Nałóg jedzenia /REBIS 2011/.

Oficjalna strona diety strukturalnej:
www.dietastrukturalna.pl.

LOGO dr Bardadyn
Profesjonalny catering dietetyczny oparty
na diecie strukturalnej. Zapewniamy dietę
z dowozem do domu lub biura. Jedz pyszne
i zdrowe posiłki, chudnij i oszczędzaj czas.
Nie musisz gotować ani liczyć kalorii. Realizacja:
Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych

Partnerzy medialni

ikona