ikona
ikona
Imię i nazwisko:*
Twój
adres e-mail:*
Znajomego
adres e-mail:*
Profesjonalny catering dietetyczny, dieta strukturalna

Jak działamyWszystkie diety oferowane w cateringu dietetycznym zostały oparte na założeniach diety strukturalnej, opisanej w bestsellerach dr Marka Bardadyna: Nałóg jedzenia, Kody młodości, Odchudzanie weekendowe i Odchudzająca książka kucharska. Jadłospisy są w pełni zgodne z programami wczasów odchudzających Dr Bardadyn, podczas których corocznie kuracjom odchudzającym, odmładzającym i oczyszczającym poddają się z doskonałymi efektami tysiące osób.

Oferujemy diety:

  • 800 kcal intensywnie odchudzającą,
  • 1200 kcal oczyszczająco – odchudzającą,
  • 1600 kcal odmładzająco – regenerującą.


Każdy dzień diety to 5 pełnowartościowych posiłków skomponowanych ze świeżych produktów o najwyższej jakości. Wszystkie diety występują w wersji tradycyjnej oraz wegetariańskiej. Posiłki pakowane są w higieniczne opakowania, apetycznie podane i dostarczane codziennie pod wskazany adres.

Działamy na terenie Warszawy i okolic, Poznania i okolic, Krakowa i okolic, Trójmiasta, Katowic i aglomeracji śląskiej, Szczecina i okolic.


Jak zacząć swoją dietę?

1. Wybierz dietę
Wybierz jedną z oferowanych diet (800 kcal, 1200 kcal lub 1600 kcal). Opisy poszczególnych diet znajdują się w dziale
Diety. Możesz również skontaktować się telefonicznie z naszym konsultantem, który pomoże Ci dobrać dietę odpowiednią dla Ciebie. Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną promocję -  wszystkie nasze diety są w tej samej cenie i kosztują 59 zł za zestaw dzienny. Dostawa jest gratis.

2. Złóż zamówienie
Złóż zamówienie, wypełniając
formularz zamówienia przez Internet lub kontaktując się z nami telefonicznie pod numerem: + 48 22 833 71 18.  W drugim przypadku nasz konsultant wypełni formularz zamówienia za Ciebie. W formularzu wybierz rodzaj diety, miejsce dostaw oraz podaj swoje dane kontaktowe. Na podany w formularzu adres e-mail otrzymasz potwierdzenie zamówienia, w którym znajdziesz szczegóły zamówienia, kwotę do zapłaty oraz dane do przelewu. Dokonaj płatności, przelewając pieniądze na nasze konto. Jeżeli jesteś z Warszawy, możesz zapłacić za zamówienie gotówką w biurze Dr Bardadyn (ul. Gdańska 3/14, 01-633 Warszawa, Pon – Pt 9.00-16.00).

Dane do przelewu:
Dr Bardadyn, ul. Gdańska 3/14, 01-633 Warszawa
BZ WBK PL 92 1090 1056 0000 0001 0826 4163
W tytule przelewu należy wpisać: numer zamówienia, imię i nazwisko, telefon oraz miasto.

Data pierwszej dostawy może odbyć się nie wcześniej niż 2 dni robocze od daty wpłynięcia płatności na konto lub od daty płatności gotówką w biurze Dr Bardadyn. Jeżeli chcesz przyspieszyć rozpoczęcie dostaw – prześlij potwierdzenie przelewu na adres:
dostawa@cateringdietetyczny.net.

3. Dostawa
Po otrzymaniu płatności, zamówienie przekażemy do dostawcy, który skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia godziny dostaw. Dostawcy ustalają godziny dostaw zazwyczaj na dzień przed datą pierwszej dostawy i wtedy też kontaktują się z klientem.

Posiłki będą dostarczane codziennie do Twojego domu lub biura o umówionej z dostawcą porze (przedział godzinowy). W weekendy posiłki dowożone są w sobotę na dwa dni lub w piątek na trzy dni (można też zrezygnować z posiłków w weekendy). Jedynie Krakowie i Katowicach dostawy odbywają się co drugi dzień. Schemat dostaw ustala z Klientem Dostawca.

Posiłki pakowane są w higieniczne opakowania jednorazowe z możliwością podgrzania w mikrofalówce. Do czasu spożycia prosimy przechowywać posiłki w lodówce w temp. 2-8 st. C. Zapraszamy do działu
Galeria, w którym znajdziesz zdjęcia naszych posiłków i opakowań.

Z każdym pierwszym zestawem otrzymasz od nas pakiet rad i wskazówek na temat odchudzania oraz dwutygodniowy plan posiłków.

Dostawy realizowane są na terenie Warszawy i okolic, Krakowa, Trójmiasta, Katowic i aglomeracji śląskiej, Poznania i okolic, Szczecina. Nie pobieramy opłat za dostawę (dostawa gratis). Mapy obszarów, na których realizowane są dostawy w poszczególnych miastach, oraz szczegółowe informacje na temat dostawy znajdują się w dziale
Dostawy.

4. Ciesz się z efektów
Nasze jadłospisy zostały sprawdzone przez tysiące osób, które co roku uczestniczą we wczasach odchudzających z dietą strukturalną w ośrodkach SPA w całej Polsce. Efekty diety strukturalnej przy regularnym jej stosowaniu przez okres co najmniej miesiąca:

  • przypływ energii, lepsze samopoczucie oraz wyniki analiz,
  • obniżenie masy ciała przy połączeniu diety z regularną aktywnością fizyczną,
  • poprawa stanu cery, włosów i paznokci dzięki specjalnym świeżym koktajlom.

LOGO dr Bardadyn
Profesjonalny catering dietetyczny oparty
na diecie strukturalnej. Zapewniamy dietę
z dowozem do domu lub biura. Jedz pyszne
i zdrowe posiłki, chudnij i oszczędzaj czas.
Nie musisz gotować ani liczyć kalorii. Realizacja:
Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych

Partnerzy medialni

ikona